HINDŠTINA

Domů » JAZYKY » HINDŠTINA
HINDŠTINA2018-12-13T23:21:29+00:00

PRVNÍCH 30 MINUT ZDARMA

Napište nám zde o 30 ti minutovou ukázkovou lekci zdarma. Můžete se tak seznámit s vybraným učitelem a zároveň si s ním stanovit Vaši úroveň a učební plán.

RANJAN
RANJAN
Velmi zkušený učitel hindštiny, básník a filmový režisér a střihač. Své bohaté učitelské zkušenosti sbíral v Indii a poslení roky v Praze. Ranjal mluví i anglicky a česky, takže se do výuky hindštiny může pustit jak velmi pokročilý student, tak i úplný začátečník. Výuka už nemůže být zábavnější a efektivnější, než s tímto rodákem z Indie. Pro potvrzení dostupnosti ve Vámi zvoleném čase nás prosím kontaktuje pomocí našeho formuláře zde a nebo na našem telefonním čísle +420 777 177 278 pro potvrzení dostupnosti učitele a my Vám připravíme super ceny. Pusťte se do výuky na dálku ihned.

MANASVINI
MANASVINI
Mladá lektorka z Indie, žijící ve Francii, kde druhým rokem studuje. Má několikaleté zkušenosti s výukou jazyků. Mluví plynně hindsky, tamilsky, anglicky a francouzsky což může pomoct s výukou začátečníků. Její znalost čtyř jazyků v jejím mladém věku ukazuje, že ví jak se učit rychle a efektivně. Výuku Hindštiny s Manasvini nabízíme pouze pro začátečníky a středně pokročilé a podmínkou je znalost angličtiny. Pro potvrzení dostupnosti ve Vámi zvoleném čase nás prosím kontaktuje pomocí našeho formuláře zde a nebo na našem telefonním čísle +420 777 177 278 a my Vám připravíme super ceny. Pusťte se do výuky na dálku ihned.

 CENA:  Cena se pohybuje v závislosti na počtu zakoupených hodin od 380 kč za hodinu (60 minut). 

Poznámky od učitele (nová slovíčka, gramatika, časté chyby při konverzaci) dostanete po každé hodině.

Objednávejte ihned na telefonním čísle 777 177 278 nebo přes kontatkní formulář:

CHCI SE UČIT HINDSKY
ZAVOLÁME VÁM