ŠPANĚLŠTINA

Domů » JAZYKY » ŠPANĚLŠTINA
ŠPANĚLŠTINA2018-12-13T23:21:30+00:00

PRVNÍCH 30 MINUT ZDARMA

Napište nám zde o 30 ti minutovou ukázkovou lekci zdarma. Můžete se tak seznámit s vybraným učitelem a zároveň si s ním stanovit Vaši úroveň a učební plán.

CAROLINA
CAROLINA
Zkušená učitelka španělštiny pocházející z Venezuely kde získala magisterský titul a pracovala jako novinářka. Teď studuje ve Francii a vyučuje Španělštinu. Díky svému jihoamerickému původu skvěle zvládá jak evropskou tak jihoamerickou španělštinu, takže je jen na Vás jakou si vyberete. Přizpůsobí se Vám ve všech ohledech. Mluví plynně anglicky a francouzsky takže pokud jste úplný začátečník ve španělštině a ovládáte nějaký z těchto jazyků, nic Vám nebrání ve výuce. Pokud nemluvíte ani anglicky či francouzsky, měl by jste být alespoň mírně pokročilý(á) ve španělštině.

VALERIA
VALERIA
Další zkušená učitelka španělštiny pocházející z Argentiny kde vystudovala a pracovala ve finančním sektoru. Teď studuje ve Francii a vyučuje Španělštinu. Také ona skvěle zvládá jak evropskou tak jihoamerickou španělštinu, takže je jen na Vás jakou si vyberete a ona se Vám s radostí přizpůsobí. Mluví plynně francouzsky takže pokud jste úplný začátečník ve španělštině a ovládáte francouzštinu, nic Vám nebrání ve výuce. Pokud nemluvíte francouzsky, měl by jste být alespoň mírně pokročilá(á) ve španělštině.
  • výuka vhodná pro alespoň mírně pokročilé (pokud mluvíte anglicky nebo francouzsky, můžete být i začátečník)
  • příprava na mezinárodní zkoušky či pracovní pohovory
  • odbroný jazyk nebo běžná konverzace
  • gramatika
  • výuka Vám bude postavena na míru
  • Poznámky od učitele (nová slovíčka, gramatika, časté chyby při konverzaci) dostanete po každé hodině.

CENA:  Cena se pohybuje v závislosti na počtu zakoupených hodin od 380 kč za hodinu (60 minut).

Objednávejte ihned na telefonním čísle 777 177 278 nebo přes kontatkní formulář:

CHCI SE UČIT ŠPANĚLSKY
ZAVOLÁME VÁM